+421 903 720 752 info@naviconsult.eu

O nás

Konzultačná spoločnosť

Sme jediná spoločnosť zaoberajúca sa komplexným projektovým manažmentom v oblasti vodnej dopravy.

Náš príbeh

Naša spoločnosť vznikla vďaka prepojeniu dlhoročných skúseností v oblasti vodnej dopravy a projektového manažmentu. 

Pre našich klientov aktívne vyhľadávame projektové výzvy a pomáhame štátnym či súkromných podnikom v rozvoji a napĺňaní cieľov v oblasti vodnej dopravy.

Ak žiadosti o grant písali firmy, ktoré im nerozumeli po technickej stránke, znižovalo to kvalitu podanej žiadosti. Zároveň projekt nebol dobre uchopený od začiatku. Malo to za následok nedodržanie stanovených termínov či finančné straty.

Našej spoločnosti sa úspešne darí práve tieto nedostatky minimalizovať.

Prečo práve my?

Spolupracujeme sme so štátnymi a európskymi organizáciami na Slovensku i v zahraničí. V kombinácii so znalosťou európskej a slovenskej legislatívy využitie našich služieb výrazne zvýši mieru úspešnosti vášho projektu a získanie spolufinancovania.

Máme výborné technické zázemie a okrem štandardného napísania žiadosti o grant ponúkame aj našu expertízu z oblasti vodnej dopravy, vodných stavieb a hospodárstva, v ktorej pracujeme od roku 2007.

Vo veľkej miere vám tak odpadá hľadanie iných spoločností na vypracovanie kvalitnej žiadosti, čím šetríte nielen náklady, ale aj čas. 

Poskytneme vám full servis od začiatku až po koniec projektu. Kontaktuje nás a dohodnite si úvodnú konzultáciu. 

Čo u nás nájdete

Vizionárstvo

T

Špecifické zameranie

v

Profesionalita

Skúsenosti

R

Odbornosť

Kvalita

Jedinečnosť

Flexibilita

V úlohe manažéra nadnárodného projektu FAIRway Danube som spolupracoval so Zuzanou Šebestovou v počas rokov 2015 až  2020. Veľmi ma potešili výsledky jej vynikajúcej práce. Považujem ju za veľmi dobre informovanú, vysoko motivovanú a spoľahlivú projektovú partnerku. Spoluprácu s ňou vrelo odporúčam.

Andreas Bäck

Executive Project Manager, FAIRway Danube